Legyen Budai Barnabás a hónap hőse!

Szavazás


Budai Barnabás tavaly júniusban elballagott diákunk az iskolánkban edzéseket tartó SZAC Karate Sportegyesület versenyzője, a kerület “Jó tanuló, jó sportoló” elismerésének birtokosa. Felkészítő edzője Pénzes Tamás.

A Digi Sport csatorna “A nap hőse” műsora olyan fiatal tehetségeket mutat be, akik teljesítményükkel, eredményeikkel kiemelkednek kortársaik közül. Barnabás a 47. játékhét megnyerése után most a Hónap Hőse elismerésért indul.

Kérjük, szavazzanak Budai Barnabásra 2022. január 10. és 2022. január 16. között minden nap. A szavazáshoz regisztráció szükséges, ami pár perc alatt elvégezhető. Egy regisztrációról egy szavazat adható le minden nap hétfőtől vasárnapig ezen a weboldalon. A szavazás résztvevői nyereményjátékban vesznek részt.

A kép forrása: Digi Sport

Budapest, 2022. január 10.