2015-12-21

Beiskolázás

Kedves Szülők és iskolába készülő Óvodások!

Közeledik a beiratkozás időpontja. Az ügyintézés egyszerűsítése és gyorsítása érdekében

1. beiratkozási útmutatót állítottunk össze,
  2. kézzel és szövegszerkesztővel kitölthető verziót tettünk letölthetővé a szükséges dokumentumokból.
  3. részletes leírással segítjük a KRÉTA E-ügyintézés modulban elvégzendő adminisztrációs feladatokat.

Hamarosan:

1. online időpontfoglalási lehetőséget biztosítunk, (2024. április 9., kedd 15:00 órakor nyitjuk meg)

Tisztelettel:

A Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola vezetősége és tantestülete

Budapest, 2024. március 19.

Kérjük, hogy a dokumentumok kitöltése előtt feltétlenül olvassák el a legfelső pontban található tájékoztatót!

Minden dokumentum letölthető pdf és docx (Microsoft Word) formátumban is a kézi ill. gépi kitöltéshez.

A Word dokumentum letöltésének menete: Fájl / Letöltés / Microsoft Word (.docx) (A kép kattintással nagyítható.)

Kérjük, hogy kézi kitöltés esetén nyomtatott nagy betűkkel írjanak a jobb olvashatóság érdekében.

1. Nyilatkozat az életvitelszerű tartózkodásról docx pdf
2. Nyilatkozat a szülői felügyeleti jog gyakorlásról docx pdf
3. Kérelem nemzetiségi iskolai nevelés-oktatás megszervezéséhez docx pdf
4. Nyilatkozat nemzetiségi iskolai nevelés-oktatásban való részvételről docx pdf
5. Nyilatkozat etika hit és erkölcstan oktatásról docx pdf
6. A Piros Iskola adatlapja docx pdf

Ha beiratkozáskor akadályoztatás miatt (pl.: külföldi munkavégzés) csak az egyik szülő tud megjelenni, elfogadható a két tanúval ellátott meghatalmazás, hogy a másik szülő a nevében eljárjon.

A beiratkozáshoz időpontot foglalni 2024. április 9-én kedden 15:00 órától lehet ezen az oldalon.

Amennyiben (iker)testvéreket szeretne beíratni, április 8-án 12:00-ig vegye fel velünk a kapcsolatot a b e i s k o l a z a s < k u k a c > p i r o s i s k o l a < p o n t > h u email címen, annak érdekében, hogy két egymás utáni időpontot tudjunk biztosítani.

Használati útmutató az időpontfoglaló rendszerhez: HAMAROSAN!

Időpontfoglalás: HAMAROSAN!

Kedves Szülők és iskolába készülő Óvodások!

Önök és gyermekeik az iskolaválasztás nagy feladata előtt állnak.
A felelősségteljes döntéshez szeretnénk segítséget nyújtani.
A Piros Iskola kinyitja kapuját, ezzel is elősegítve a megfelelő iskola kiválasztását.

Rendezvényeinkre előzetes regisztráció szükséges a www.pirosiskola.hu-n.
A regisztráció az aktuális program előtt 7 nappal nyílik meg.
Kivéve a Nyílt napokat, melyekre csak a Tájékoztató szülő értekezleten lehet regisztrálni.

Javasoljuk, hogy már most iratkozzanak fel beiskolázási hírlevelünkre, itt.

Az űrlapon megadott válaszokról automatikus másolatot küldünk emailben,
mely egyúttal a hírlevélre való feliratkozás elfogadását, visszaigazolását is jelenti.

Tisztelettel:

Budapest, 2023. október 8.

Intézményünk 1996 óta német nemzetiségi képzést folytat, melyet a kerület német származású lakosai alanyi jogon vehetnek igénybe. Mivel a program bevezetése óta úgynevezett körzet nélküli iskola vagyunk, ezért a kerület bármely pontjáról tudjuk fogadni a diákokat. Az iskola tárgyi és személyi feltételei két osztály indítását teszik lehetővé. Az esetlegesen üresen maradó helyekre nem német származású lakosok jelentkezését is elfogadjuk. Iskolánkban nincs felvételi vizsga.

Iskolánkról itt és itt olvashat.

A nemzetiségi oktatással itt, intézményünk múltjával itt ismerkedhet.

Ha a hétköznapjainkra kíváncsi, böngéssze FB oldalunkat vagy youtube csatornánkat.

Intézményünk az ELTE Tanárképző Központ hivatalos partnerintézménye.

MÓDOSÍTÁSOK EZEN AZ OLDALON

2024. III. 21. – KRÉTA E-ügyintézés leírás közzétéve

2024. III. 19. – Beiratkozási útmutató, dokumentumok közzétéve

2024. III. 12. – Játszódélután plakát közzétéve, regisztráció megnyitva

2024. III. 5. – Az oldal elemeinek átrendezése

2024. III. 3. –  Felhívás… közzétéve

2024. I. 29. – Tájékoztató szülői értekezlet regisztráció lezárva, plakát törölve.

2024. I. 21. – Tájékoztató szülői értekezlet regisztráció megnyitva

2024. I. 18. – A tájékoztató szülői értekezlet plakátja közzétéve

2023. XII. 13. – Kézműves foglalkozás regisztráció lezárva, plakát törölve.

2023. XII. 5. – Kézműves foglalkozás plakátja közzétéve, regisztráció megnyitva.

2023. X. 24. – Ovis sportdélután regisztráció lezárva, plakát törölve.

2023. X. 17. – Ovis sportdélután regisztráció megnyitva.

2023. X. 16. – Ovis sportdélután plakátja közzétéve.

2023. X. 5. – Beiskolázási rendezvények plakátja közzétéve, hírlevél feliratkozás megnyitva.

2023. X. 4. – Az előző beiskolázási időszak információinak törlése.

Közzétéve: 2016. április 21.
Frissítve: 2024. március 28.