2015-12-21

Beiskolázás

Kérjük, rendszeresen figyeljék ezt az oldalt az újdonságokért!

A lap alján soroljuk fel mikor, milyen új információt tettünk közzé.

Ha az alábbi űrlapon megadják a kapcsolattartáshoz szükséges adataikat,
naprakész tájékoztatást nyújtunk Önöknek a beiskolázási folyamatról emailben.

BEVEZETŐ

Intézményünk 1996 óta német nemzetiségi képzést folytat, melyet a kerület német származású lakosai alanyi jogon vehetnek igénybe. Mivel a program bevezetése óta úgynevezett körzet nélküli iskola vagyunk, ezért a kerület bármely pontjáról tudjuk fogadni a diákokat. Az iskola tárgyi és személyi feltételei csak két osztály indítását teszik lehetővé. Az esetlegesen üresen maradó helyekre nem német származású lakosok jelentkezését is elfogadjuk. Iskolánkban nincs felvételi vizsga.

A www.legjobbiskola.hu weboldal a kompetenciamérési eredmények összesítése alapján a Stabilan jól teljesítő iskolák mezőnyében 2017-ben országosan az 51., Budapesten a 19., kerületünkben a 2. helyre sorolta intézményünket az általános iskolák között. Erről bővebben itt olvashat.

Iskolánkról itt és itt olvashat.

A nemzetiségi oktatással itt, intézményünk múltjával itt ismerkedhet.

Diákjaink eredményeit itt és itt büszkeségeinket itt találja.

Ha a hétköznapjainkra kíváncsi, böngéssze fotóalbumunkat vagy youtube csatornánkat.

Intézményünk az ELTE Tanárképző Központ hivatalos partnerintézménye.

Novemberben Márton napi műsorral lepték meg 2.a osztályos tanulóink diáktársaikat.
Indulás előtt még egy utolsó, maszk nélküli főpróba, majd irány a többi osztályterem.

Idén ünnepeljük a német nemzetiségi oktatás bevezetésének 25. évfordulóját.
A Német Nemzetiségi Önkormányzat ezzel a tortával köszöntötte a tantestületet.

MÓDOSÍTÁSOK EZEN AZ OLDALON

2022. I. 13. – Tájékoztató plakát 2. közzétéve

2021. XII. 15. – Bevezető frissítve, Tájékoztató plakát 1., Kapcsolatfelvételi űrlap, Életképek közzétéve

2021. XI. 5. – Az előző beiskolázási időszak információinak törlése.

Közzétéve: 2016. április 21.
Frissítve: 2022. január 13.