Kerületi alsós népdaléneklő verseny

Beszámoló

2018. április 19-én, csütörtökön délután rendezték meg az Eötvös József Általános Iskolában az alsós népdaléneklő versenyt. A több mint 150 gyerek között iskolánk tanulói nagyon ügyesen szerepeltek.

Sikerrel lépett fel a másodikosok között a 2. b osztály csoportja, tagjai: Bodó Barbara, Nemesi Bence, Vlád Réka, felkészítő tanítójuk Turzó Szilvia.

A 3. évfolyamon szólóban Hunyadi Anna, 4. évfolyamon Komlósi Kincső képviselte nagy sikerrel iskolánkat.

A 3-4. osztályosok között a Piros Tulipán névvel versenyző népdalkörünk a zsűritől a 2. helyezést kapta. Nagyon örültünk, és büszkék vagyunk rájuk! Csoportunk tagjai: Balázs-Nagy Zsófia, Fóris Szonja, Kovács Nóra, Komlósi Kincső, Siklós Tímea, Stépán Lilla, Szabó Szófia 4.b osztályos tanulók, Hunyadi Nóra, Farkas Ariel 3.b osztályos tanulók és Szepesi Annamária, Hunyadi Anna 3. a osztályos tanulók.

Versenyzőinknek szeretettel gratulálunk! Sikeres és szép szereplésükért igazgatói dicséretet érdemelnek.

Paulikné Karcagi Éva

Budapest, 2018. április 20.