Szívesen a Pirosért

2022. IV. 23.

Szívesen a Pirosért

„Es ist nicht gut, daß der Mensch alleine sei, und besonders nicht, daß er alleine arbeite; vielmehr bedarf er der Teilnahme und Anregung, wenn etwas gelingen soll.” (Johann Wolfgang von Goethe)

A pirosos szülők és munkatársaink összefogása eredményeképpen megszépült iskolánk udvara, kertje.

Április 23-ra a szülők kezdeményezésére az iskola szülői munkaközössége és az intézmény vezetősége – az iskola alapítványa, valamint a tankerület támogatásával – önkéntes akciónapot szervezett.

A jó hangulatú rendezvényen a lelkes anyukák, apukák, tanítók, tanárok, iskolai dolgozók vállvetve csiszoltak, festettek, tisztítottak, bizonyítva, hogy az elmúlt két év járványhelyzete sem tudta feledtetni a közösségünkre jellemző erős kötelékeket.

Hálás szívvel köszönjük mindenki segítségét!

A kép forrása: www.pirosiskola.hu