Kollégáink elismerése

Gratulálunk!

Az „Online-ból jeles” pályázat kiírója, a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács lehetőséget akart adni diákoknak, szülőknek, kollégáknak arra, hogy szavazhassanak azokra a pedagógusokra, akik olykor – erőn felül is – sokat tettek azért, hogy ne csak a tananyagot adják át maradéktalanul, hanem erősítsék diákjaik kitartását és egyben tartsák a közösséget, még ha csak az online térben tudnak is találkozni.

Ahogy arról tegnap beszámoltunk, Balogh Attila Gábor kollégánk és egy leendő elsős diákunk, Markó Bálint különdíjat nyertek. Rajtuk kívül további tíz kollégánk került fel a kiírás dicsőségfalára:

Bíróné Bereczki Andrea
Bura Ibolya
Csupor Katalin
Fábri Ágnes
Forgóné Várady Ildikó
Göbölyné Vincze Katalin
Holonka Ágnes
Knábné Lakatos Marianna
Németh Mónika
Paulikné Karcagi Éva

A kép forrása: www.pirosiskola.hu

Budapest, 2021. május 14.