TrachtTag

Otthonról

Április 24-én hatodik alkalommal ünnepeltük a csodaszép német népviseletünket. Az egyetlen különbség az előző évekhez képest csak annyi, hogy mindezt kivételesen otthon tettük. Ezekben a nehéz időkben nem árt egy kis vidámság!

Felvettük a magyarországi német népviseletünk egy darabját, és ünneppé tettünk egy átlagos pénteket. Megidéztük őseink emlékét és bemutattuk örökségünket a mindennapokban. Erről szól a TrachtTag, immár hatodik éve. A Magyarországi Német Kulturális és Információs Központ és Könyvtár kezdeményezéséhez csatlakozó diákjaink és kollégáink fotóiból montázst készítettünk.

Az eredeti fotók hamarosan elérhetőek lesznek iskolánk fotóalbumában, itt:
https://indafoto.hu/pirosiskola/collections

Kattintson a képre a nagyításért!

A kép forrása: www.pirosiskola.hu

Szöveg: www.zentrum.hu felhívása nyomán

Budapest, 2020. április 27.