Étkezési igény felmérése

III. 23., 11:00-ig

Piros Iskolás diákok gyermekétkeztetési igényének felmérése – Köszönjük, ha megosztja!

Kedves Szülők!

A gyermekétkeztetést koordináló kerületi Önkormányzat felméri a XVIII. kerületi lakcímmel rendelkező tanulók étkezési igényeit. Ez egy előzetes igényfelmérés, a részletekről később kapunk tájékoztatást!

KÉREM, HA AZ ALÁBBIAKKAL KAPCSOLATBAN BÁRMILYEN KÉRDÉSE VAN, AZT AZ ŰRLAP UTOLSÓ ROVATÁBAN TEGYE FEL! A beérkezett kérdéseket összesítve továbbítjuk, a kapott válaszokat később közzétesszük!

1. Az étkezést kizárólag a XVIII. kerületben élő tanulók számára biztosítja az önkormányzat munkanapokon.
2. Egyszeri (ebéd) vagy háromszori (reggeli, ebéd, uzsonna) étkezést lehet kérni.
3. Az ételeket csomagolt állapotban a megadott XVIII. kerületi lakcímre szállítják.
4. Az étkezési díjak kiszámlázása utólag történik.
5. Az étkezést minden tanuló olyan térítési feltételek mellett veheti igénybe, melyre egyébként is jogosult.

Kérem, hogy a Piros Iskolás diákok szülei az alábbi űrlap kitöltésével jelezzék igényüket 2020. március 23-án, hétfőn 11 óráig.

Köszönettel:

Nagy Adrienn Rózsa