Versenyeredmények

Kémia, ének-zene

A XXXI. Hevesy György Kárpát-medencei kémia verseny kerületi fordulóján iskolánk diákjai kiemelkedően szerepeltek.
Eredményeik:

7. osztályosok:
Molnár-Jéri Melinda II. hely
Wirth Márton III. hely

8. osztályosok:
Palánkai Attila I. hely
Pavlisinec Tamás Barnabás II. hely

Mindannyian továbbjutottak a budapesti fordulóba.

Felkészítő tanáruk: Ullmann Kristóf

2020. február 20-án délután rendezték meg az alsós népdaléneklő versenyt, ahol nagyon szépen szerepeltek diákjaink. A felsős verseny után itt is sikeresek voltunk!

Az első-másodikosoknál szólóban első lett Nemesi Anna, a másodikosok csoportja második lett. Felkészítőjük Nemesiné Zsolnai Orsolya és Bogdán Tibor.

Az 1-2. oszt. csoport névsora: Gyebnár Kata, Farkas Laura, Hegyes Regina, Aradi Panni, Szepesi Hajnalka, Vlád Blanka, Kelemák Dóra, Mészáros Edina, Kozma Szófia, Nemesi Zsófia 2.b.

A harmadik-negyedik évfolyamon a csoportunk két beteg hiányzónk ellenére, egy nagyon erős mezőnyben harmadik helyezést nyert. Felkészítőjük Paulikné Karcagi Éva.

A 3-4. oszt. csoport névsora: Gábris Panna, Nemesi Bence, Vlád Réka (4.b), Szép Júlia, Bodó Blanka(4.a), Eck Zsófia, Ivanicza Villő, Kizman Kira (3.a), Szalmási Zoé (3.b)

A kép forrása: www.pirosiskola.hu