NPE progamajánló

November – december

A kerületi Németszármazású Polgárok Egyesületének programjai a közeljövőben:

NPE-SÖR-FESZT

Szombaton 19 órától fergeteges este kezdődik zenével, tánccal, vacsorával, műsorral, táncházzal a Piros Iskola tornatermében. Fontos programja az estének a süti verseny, külön strudl kategóriával. Vannak még szabad asztalok társaságoknak és szabad helyek pároknak. Jelentkezni lehet személyesen a Piros Iskolában reggel 7.30-8.00, ill. 15.30-17.30 között, telefonon (0630/248-4102) és e-mailben: npeXVIII@gmail.com vagy nagya154@gmail.com

161026_npe

HANGVERSENYEK

November 18-20. között vendégünk lesz a rodingi Vokalensemble Hubert Velten egyházi kórus Holger Kruschina atya vezetésével. Két koncertet adnak az NPE Liederschatz kórusával közösen:

– pénteken 18-án 18 órakor a Szent László plébániatemplomban (Kondor sétány 6.)
– szombaton 19-én 16 órakor a Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Evangélikus Gyülekezet Élő Kövek templomában (Kossuth tér 3.)

Mindkét koncertre szeretettel várjuk tagjainkat, családjukat és barátaikat.

161110_npe-korus

MIKULÁS

A Mikulás évente szokásos érkezése idén december 8-án lesz. Érkezése előtt lehet kicsit játszani, kézműveskedni a klubban. Várjuk a jelentkezéseket telefonon (0630/248-4102) vagy mailben (npeXVIII@gmail.com vagy nagya154@gmail.com) a gyerekek nevével és esetleg megjegyzendő jó (kevésbé jó) tulajdonságaikkal.

161110_npe-mikulas

NEMZETISÉGI KÓRUSTALÁLKOZÓ

December 17-én adventi német nemzetiségi kórustalálkozó lesz szebbnél-szebb egyházi énekekkel a Szent László plébánián (Kondor sétány 6.). Vendégeink:

– Budakalászi Lustige Schwaben kórus
– Óbudai Braunhaxler kórus
– Budakeszi Német Nemzetiségi Hagyományőrző Asszonykórus

Vendéglátó az NPE Liederschatz kórusa.

01_NPE_logo_250x250

Szeretettel várunk mindenkit.

Az NPE vezetősége

A képek forrása: www.npe18.hu