NPE Sör-feszt

November 12-én

Sok szeretettel vár mindenkit a kerületi Német Származású Polgárok Egyesülete iskolánk tornatermébe

2016. november 12-én fél 7-től éjjel 2-ig

tartó mulatságárra.

Szórakoztatásunkról a Szomori Ifjak zenekara gondoskodik az iskolák gyerekeinek műsora, a Liederschatz kórus dalai és az NPE vállalkozó kedvű táncosainak tréfás bemutatója mellett.

Lesz táncház, sütemény verseny, amire várjuk a pályaműveket – külön kategóriában rétesek (Strudel) számára -, tombola, zsákbamacska. Vacsora frissen sült bajor kolbász mustárral, zsömlével, sörrel. Igény szerint vegetáriánus vacsorát is tudunk adni, ezt kérjük előre jelezni!

Gyertek és hozzátok barátaitokat, és családtagjaitokat is! Sörpadokat állítunk fel, egy-egy asztalnál hat személy fér el, így kisebb társasággal is jöhettek. Szeretnénk nagy vendégsereget, ehhez legalább 200 vendéget várunk.

A rendezvényen az egyesület 3.000.- forintos támogatásával lehet részt venni – amelyért  egy pár kolbászt, bajor perecet, egy korsó csapolt sört/bort/ üdítőt biztosítunk a vendégeknek.

Jegyeket lehet igényelni  emailban – npexviii@gmail.com

telefonon  – 06-30-248 4102

október 24-től a Piros és a Táncsics iskolákban

valamint az OVI oviban Lelkes Hajninál

Szeretettel várunk mindenkit!

Az NPE vezetősége

161026_npe

Budapest, 2016. október 26.

A kép és a szöveg forrása: www.npe18.hu